1. NAGRADA REGIJE SJEVER A07 - Ocjensko Spretnosne Vožnje Otvoreno Prvenstvo Grada Zagreba Zagreb, 26. listopada 2019.
Rank St. br. Ime Prezime Prezime Nacional. Klub Vozilo Grupa Klasa Penali 1. vožnja 2. vožnja 3. vožnja Vrijeme Zaost. prethodni Zaost. prvi
1 29 Florian BLAŽUTIĆ F. BLAŽUTIĆ HRV AK Dugo Selo 3 6,000 00:46,810 00:46,281 01:04,320 03:58,801
2 11 Matija NOVOSEL M. NOVOSEL HRV AK Ina Delta 1 00:48,345 00:48,320 00:57,589 03:59,638 +00,837 +00,837
3 3 Dario MERLIĆ D. MERLIĆ HRV AKK Zanatlija 1 00:49,024 00:49,659 00:59,225 04:04,933 +05,295 +06,132
4 12 Krešo MERLIĆ K. MERLIĆ HRV AKK Zanatlija 1 6,000 00:52,567 00:49,710 01:01,253 04:10,112 +05,179 +11,311
5 25 Vedran DELIMAR V. DELIMAR HRV AK Dubrava 3 12,000 00:52,024 00:54,094 01:06,100 04:25,821 +15,709 +27,020
6 19 Mario ŠVALJEK M. ŠVALJEK HRV AK Dugo Selo 2 6,000 00:52,145 00:51,546 01:06,463 04:27,470 +01,649 +28,669
7 17 Hrvoje ČIŽMEK H. ČIŽMEK HRV AK Dugo Selo 2 8,000 00:47,779 01:24,208 00:53,633 04:29,149 +01,679 +30,348
8 7 Domagoj FRLJAK D. FRLJAK HRV AK Dugo Selo 1 5,000 01:27,255 00:48,742 00:55,287 04:35,089 +05,940 +36,288
9 30 Marko PALIJAN M. PALIJAN HRV AK Dubrava 3 6,000 00:50,322 00:49,215 01:05,089 04:36,958 +01,869 +38,157
10 32 Ilija MARUŠIĆ I. MARUŠIĆ BIH AK Jajce OPG 3,000 00:53,997 00:57,291 01:06,054 04:37,317 +00,359 +38,516
11 37 Zlatan DŽELILOVIĆ Z. DŽELILOVIĆ BIH AK Jajce OPG 5,000 01:40,795 00:46,125 00:54,537 04:39,523 +02,206 +40,722
12 5 Marko POPOVIĆ M. POPOVIĆ HRV AK Ina Delta 2 14,000 01:27,255 00:50,672 00:56,666 04:49,828 +10,305 +51,027
13 24 Zdenko BLAŽUTIĆ Z. BLAŽUTIĆ HRV AK Dugo Selo 3 29,000 00:49,807 00:51,705 01:07,546 04:55,161 +05,333 +56,360
14 23 Gabrijel BLAŽIČKO G. BLAŽIČKO HRV AK Dugo Selo 2 14,000 00:56,930 01:24,208 01:09,847 05:00,193 +05,032 +01:01,392
15 18 Jurica MIKETIĆ J. MIKETIĆ HRV AK Dugo Selo 2 8,000 00:53,518 00:52,476 01:01,497 05:02,698 +02,505 +01:03,897
16 1 Ivana ROBIĆ I. ROBIĆ HRV AK Ina Delta 1 8,000 00:50,851 00:52,219 01:45,414 05:08,854 +06,156 +01:10,053
17 6 Mihael ALIČ M. ALIČ HRV Belson Nostalgija 1 5,000 01:27,255 00:56,437 01:08,962 05:09,826 +00,972 +01:11,025
18 2 Matea CELINŠĆAK NOVOSEL M. CELINŠĆAK NOVOSEL HRV AK Ina Delta 1 3,000 00:58,435 00:59,480 01:22,113 05:17,507 +07,681 +01:18,706
19 22 Aleksandra ROBIĆ A. ROBIĆ HRV AK Ina Delta 2 9,000 01:04,006 01:02,000 01:20,904 05:24,049 +06,542 +01:25,248
20 9 Gian Karlo CIGLAR G. CIGLAR HRV AK Dugo Selo 1 13,000 00:49,054 00:51,133 01:45,414 05:24,095 +00,046 +01:25,294
21 28 Petar ČOSIĆ P. ČOSIĆ HRV AK Slavonija 3 6,000 01:22,255 00:52,755 01:18,459 05:25,499 +01,404 +01:26,698
22 21 Vjekoslav KOVAČEVIĆ V. KOVAČEVIĆ HRV AK Panonija 2 6,000 00:59,059 01:19,208 01:16,752 05:26,441 +00,942 +01:27,640
23 16 Petar BLAŽIČKO P. BLAŽIČKO HRV AK Dugo Selo 2 14,000 00:50,906 00:53,935 01:40,414 05:54,527 +28,086 +01:55,726
24 36 Krešimir NOVOSEL K. NOVOSEL HRV ARKH OPG 16,000 01:00,381 00:56,847 01:29,869 05:56,590 +02,063 +01:57,789
25 20 Dijana KUPREŠAK D. KUPREŠAK HRV AK Dugo Selo 2 11,000 01:00,227 01:05,531 01:25,131 06:12,253 +15,663 +02:13,452
26 27 Branko BALIĆ B. BALIĆ HRV AK Dugo Selo 3 22,000 01:27,255 01:01,453 01:16,679 06:12,450 +00,197 +02:13,649
27 33 Josip JAČMENJAK J. JAČMENJAK HRV ARKH OPG 25,000 00:57,399 01:43,346 01:34,869 06:13,449 +00,999 +02:14,648
28 40 Juraj ČAČIJA J. ČAČIJA HRV OPG 22,000 01:12,964 01:38,346 01:34,869 06:46,700 +33,251 +02:47,899
29 13 Zlatko BROZOVIĆ Z. BROZOVIĆ HRV Belson Nostalgija 1 20,000 01:27,255 01:24,208 01:45,414 07:18,794 +32,094 +03:19,993
30 38 Ivan BARIĆ I. BARIĆ HRV OPG 23,000 01:35,795 01:43,346 01:34,869 07:23,503 +04,709 +03:24,702
Copyright © AK Ina Delta v0.6.0